Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

153 Hämeentie
Helsinki, Uusimaa, 00560
Finland

Soupster Family on urbaani helsinkiläinen ruoan ja juoman yhteisö. Soupster rakentuu useista eri tyylisistä ravintoloista ja juhlatiloista, catering-toiminnasta, sekä konsultoinnista.

Tiimi

YHTEYSTIEDOT

 

MYYNTI

LASKUTUS

Tarjouspyynnöt: myynti@soupster.com


Hanna Kekäläinen
Asiakkuusjohtaja, Partner   Soupster Family
Toiminnanjohtaja                Soupster Creative Catering

+358 40 068 9089
hanna@soupster.com

Kim Heiniö
Family CEO, Founder

+358 40 544 4666
kim@soupster.com    


Anton Ahonala
Asiakkuuspäällikkö

+358 50 5555 988
anton@soupster.com

Katariina Kangas (äitiyslomalla)
Asiakkuuspäällikkö

+358 50 430 9609
katariina@soupster.com


Anastasia Monastyreva
Myyntiassistentti

+358 44 500 6747
anastasia@soupster.com

Walter Långstedt
Asiakkuuskoordinaattori

+358 40 70 711 94
walter@soupster.com


Pauliina Fotiou
Cateringpäällikkö

+358 400 802 345
pauliina@soupster.com


Minna Lappeteläinen
Kehitysjohtaja

+358 44 534 6478
minna@soupster.com

Virpi Rosenberg
Talouspäällikkö

+358 40 501 4390
virpi@soupster.com


Miia Pirttijärvi
Markkinointipäällikkö

+358 40 064 8841
miia@soupster.com


Toni Pirttimaa
Keittiötoimenjohtaja

+358 40 580 2275
toni@soupster.com

Oscar Ahonen
Keittiöpäällikkö

oscar@soupster.com

 

 

 

Postiosoite:
Soupster Family | Soupster Catering
Hämeentie 153 B
00560 Helsinki